vágatlan május
2026.05.29 09:26:33
Egyes helyszíneken ismét kaszálnak Debrecenben
Folyamatosan végzik a gyepvegetáció állapotának, növekedésének helyszíni ellenőrzését városszerte.
2026.05.08 11:10:08
Debrecenben felfüggesztik a közterületi gyepek kaszálását
A város csatlakozott a „vágatlan május mozgalomhoz”.
2026.05.07 12:48:02
Gajdos: májusban ne vágjuk a füvet!
Az aszály miatt kéri ezt a leendő élő környezetért felelős miniszter.
Továbbiak betöltése










