Elképesztő! A Vasas-Debrecen is bunda volt?

| 2011. 02. 02. | 08:11:14
Debrecen – Újabb Loki-meccsről állítja a bochumi bíróság, hogy bunda volt: a 2009-es Vasas-Loki találkozó esetleges manipulálásáról van szó, és arról, hogy a DVSC becsülete komoly veszélyben van.

A 2009. április 19-én rendezett Vasas–Debrecen bajnoki labdarúgó-mérkőzésen is manipulált eredmény született, míg az öt nappal későbbi Újpest–Honvéd találkozón 20 ezer eurót fizettek a fogadási maffia tagjai a nekik kedvező eredményért – írta szerdai számában a Népszava Volker Talarowskira, a bochumi bíróság szóvivőjére hivatkozva.

Az ominózus Vasas-Loki két éve 3-1-es debreceni sikerrel végződött a 23. fordulóban, a papírformának megfelelően. Azon a meccsen az azóta már Olaszországban futballozó Rudolf Gergely duplájával szerzett biztos előnyt a DVSC, majd szépített a Vasas (idézet a tudósításból: a B. Tóth felrúgása miatt megítélt szabadrúgásra Polekszics jött ki, és egy nagyon rossz mozdulattal beleöklözött a labdába, amely a saját kapujába vágódott. Öngól!) A mérkőzést a 70. percben Szilágyi gólja döntötte el. A találkozón a DVSC az alábbi összeállításban szerepelt: Polekszics - Bernáth, Katona, Mészáros N., Leo - Dombi (Rezes 64.), Czvitkovics, Varga J., Fodor - Oláh L., (Szilágyi 56.), Rudolf (Szakály 85.).

Az eddigi információk szerint a Lokinak legalább 5 meccsét érinti a bundaügy vádirata: a Fiorentina elleni hazai BL-meccset (3-4), a Young Boys elleni UEFA-kupa mérkőzéseket (1-4, 2-3), egy itthoni, 3-1-es győzelmet hozó bajnokit 2009 tavaszáról és a most szóba került, angyalföldi találkozót. A hozzáállás kétféle van és lehet: az egyik szerint "nem zörög a haraszt...", a másik szerint "ki akarják nyírni a Lokit".  Mindenki döntse el, szerinte melyik áll közelebb a valósághoz...

Sarki fény tűnhet fel az égbolton
Geomágneses viharra adtak ki figyelmeztetést.
Nys türelmes támadása sárga trikót ért a Kékestetőn, Dina a legjobb magyar
Következik a Tour de Hongrie legnehezebben kiszámítható végkimenetelű szakasza.
Debrecen bevásárolna a környezetet ellenőrző rendszeréhez
A Zöld Kódexben kijelölték az irányt.
A benzin olcsóbb, a dízel drágább, mint a szomszédoknál
Magyar Ásványolaj Szövetség tájékoztatója.
A Termál Hotel és a Régi Vigadó is megújul
Építési vállalkozót keres az Aquaticum Debrecen Kft.
Debrecen is szóba került a kínai elnök látogatásán
Magyarország ebben az együttműködésben nem veszélyt, hanem lehetőséget lát - mondta az államfő.
Állami támogatást adnak a munkásszállók építéséhez
Vannak fontos kitételek, például a szobák ágyszámára vonatkozóan is.
A jövő kórháza az egészséges kórházi dolgozókon múlik
6 millió mozgással töltött perc. Díjat kapott a Debreceni Egyetem Klinikai Központ is.